Помогите пожалуйста даю 25 балов Яка маса солі і води необхідні для приготування 400 г розчину з

масовою часткою розчиненої речовини 25%

Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.

Відповідь:

100г солі та 300г води

Пояснення:

400г - 100%
?г солі - 25%

400 * 25 : 100 = 100 (г) - сіль
400 - 100 = 300 (г) - вода