11,2л. 4моль 22,4л. 0,01моль 0,224л. 0,5 моль 89,8л. 1 моль інша відповідь Встановіть

відповідність між об’ємом газу , та кількість речовин що йому відповідає

Ответы на вопрос

Отвечает Хисамутдинов Алан.

Объяснение:

n= V/Vm; Vm = 22.4л/моль

V= 11,2л; n= V/Vm = 11.2/22.4= 0.5 моль

V= 22.4л; n= V/Vm = 22.4/22.4= 1 моль

V= 0.224; n= V/Vm = 0.224/22.4= 0.01 моль

V= 89.8л; n= V/Vm = 89.8/22.4= 4 моль