Який об'єм вуглекислого газу утвориться при згорання 5 моль етанової кислоти.


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ренат.

Дано:

n(CH3COOH) = 5 моль

Знайти:

V(CO2) - ?

Розв'язання:

1) CH3COOH + 2O2 → 2CO2 + 2H2O;

2) n(CO2) = n(CH3COOH) * 2 = 5 * 2 = 10 моль;

3) V(CO2) = n(CO2) * Vm = 10 * 22,4 = 224 л.

Відповідь: Об'єм CO2 становить 224 л.