Є 520г розчину з W = 15%. В нього додали одночасно 50г речовини та 130г води. Як

при  цьому зміниться  масова частка розчиненої речовини?  (Розв"язання обов"язково!). помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Бородин Саша.

Ответ:

Объяснение:

Значення масової частки можна знайти за формулою:

W = (маса розчиненої речовини / маса розчину) * 100%

Початкова маса розчиненої речовини у нас дорівнює:

маса розчиненої речовини = 520 г * 0.15 = 78 г

Після додавання 50 г речовини та 130 г води маса розчину становитиме:

520 г + 50 г + 130 г = 700 г

Маса розчиненої речовини не зміниться і дорівнюватиме 78 г.

Тоді нова масова частка розчиненої речовини буде:

W = (маса розчиненої речовини / маса розчину) * 100% = (78 г / 700 г) * 100% ≈ 11.14%

Отже, після додавання речовини та води масова частка розчиненої речовини зменшилася з 15% до 11.14%.