Помогите пожалуйста даю 25 баллов Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити

перетворення речовин: Ca → CaO → Ca (OH)2→ CaCl2​

Ответы на вопрос

Отвечает Лазарев Саша.

Ответ:

Объяснение:

Ca → CaO → Ca (OH)2→ CaCl2​

2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

Ca(OH)2 + 2HCI = CaCl2 + 2H2O