Натрій хлорид масою 10 г розчинили у воді масою 215 г. Яка масова частка натрій хлориду у добутому

розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Александр.

Відповідь:

дано

m(солі)=10г

m(Н2О)=215г

w-?

m(розчину)=215+10=225г

w=10*100/225=4,4%

Пояснення: