Маса солі та води для приготування 1,5 кг маринаду з масовою часткою солі 8% Срочно пжжжж даю все

балы что есть​

Ответы на вопрос

Отвечает Бродовский Артур.

Ответ:

Якщо масова частка солі у маринаді складає 8%, то маса солі становитиме:

m(сіль) = 8% * m(маринад)

де m(маринад) - маса маринаду.

Отже, щоб знайти масу солі для приготування 1,5 кг маринаду, потрібно:

m(сіль) = 8% * 1.5 кг = 0.08 * 1500 г = 120 г

Таким чином, для приготування 1,5 кг маринаду з масовою часткою солі 8% потрібно взяти 120 г солі та 1380 г води (1500 г - 120 г).

Объяснение:

Отвечает Пирахмаев Мага.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі, потрібно визначити масу солі та масу води, щоб отримати 1,5 кг маринаду з масовою часткою солі 8%.

Масова частка солі в маринаді визначається як відношення маси солі до загальної маси маринаду, помножене на 100%. Таким чином, можна записати наступну рівність:

8% = (маса солі / загальна маса маринаду) * 100%

Або ж, перепишемо цю формулу:

маса солі = (8% / 100%) * загальна маса маринаду

Також відомо, що загальна маса маринаду складає 1,5 кг. Тому, підставивши це значення в формулу, отримаємо:

маса солі = (8% / 100%) * 1,5 кг = 0,12 кг = 120 г

Отже, для приготування 1,5 кг маринаду з масовою часткою солі 8% потрібно взяти 120 г солі.

Щоб знайти масу води, можна відняти масу солі від загальної маси маринаду:

маса води = загальна маса маринаду - маса солі = 1,5 кг - 0,12 кг = 1,38 кг

Отже, маса води для приготування 1,5 кг маринаду з масовою часткою солі 8% складає 1,38 кг.