Обчисліть відношення мас розчинника та розчиненоï речовини у розчині масою 160 г з масовою часткою

солі 0,125. B) 7:1 г) 160 : 20 А) 8:1 Б) 140 : 20​

Ответы на вопрос

Отвечает Токарь Владимир.

A) 8:1

В цьому випадку, відношення мас розчинника до розчиненої речовини становить 8:1. Оскільки загальна маса розчину дорівнює 160 г, маса розчинника буде 8 частинами, а маса розчиненої речовини буде 1 частиною.

Маса розчинника = (8/9) * 160 г ≈ 142,2 г

Маса розчиненої речовини = (1/9) * 160 г ≈ 17,8 г

Б) 7:1

В цьому випадку, відношення мас розчинника до розчиненої речовини становить 7:1. Оскільки загальна маса розчину дорівнює 160 г, маса розчинника буде 7 частинами, а маса розчиненої речовини буде 1 частиною.

Маса розчинника = (7/8) * 160 г ≈ 140 г

Маса розчиненої речовини = (1/8) * 160 г ≈ 20 г

В) 140:20

В цьому випадку, відношення мас розчинника до розчиненої речовини становить 140:20.

Це вже масові співвідношення, і масу розчинника та розчиненої речовини можна обчислити безпосередньо.

Маса розчинника = 140 г

Маса розчиненої речовини = 20 г

г) 160:20

В цьому випадку, відношення мас розчинника до розчиненої речовини становить 160:20.

Це також масові співвідношення, і масу розчинника та розчиненої речовини можна обчислити безпосередньо.

Маса розчинника = 160 г

Маса розчиненої речовини = 20 г

Отже, результати обчислень такі:

A) 8:1 - Маса розчинника ≈ 142,2 г

Маса розчиненої речовини ≈ 17,8 г