Обчисліть масову частку цукру в розчині масою 300 г, в якому розчинено речовину масою 120 г


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Миша.

Ответ:

Маса розчину: 300 г Маса цукру: 120 г

Масова частка цукру в розчині: (маса цукру : маса розчину) × 100% = (120 г : 300 г) × 100% ≈ 40%

Отже, масова частка цукру в розчині становить близько 40%.

Отвечает Лагунов Алексей.

Відповідь:

Масова частка цукру в розчині:

маса цукру / загальна маса розчину * 100%

маса цукру = 300 г - 120 г = 180 г

загальна маса розчину = 300 г

масова частка цукру = 180 г / 300 г * 100% = 60%