Допишіть рівняння реакцій та зазначте їхні типи. а) BaO + H2O → … б) BaO + HNO3 → Ba(NO3)2 +… в)

Ba(OH)2 + Al2(SO4)3 → BaSO4 +… г) CuO + H2 → Cu +… д) Zn + Hg(NO3)2 → Zn(NO3)2 + … е) Zn(ОН)2 → ZnО +… є) ZnCl2 + NaОН → Zn(ОН)2↓ +… 2. Напишіть рівняння реакцій за поданою схемою: Ba → BaO → Ba(OH)2 → BaCO3 → CO2 → Na2CO3. Укажіть тип кожної реакції. Обчисліть масу утвореного барій гідроксиду, якщо в реакцію вступив барій масою 27,4 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновский Рома.

Ответ:a) BaO + H2O = Ba(OH)2 - реакція сполучення.

6) ВаО + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + H2O - реакція обміну.

B) 3Ba(OH)2 + Al2(SO4)3 = 3BaSO4 + 2AI(OH)3 - реакчiя обмiнY.

г) CuO + H2 Cu + H2O - реакція заміщення.

д) Zn + Hg(NO3)2 = Zn(NO3)2 + Hg - реакцiя заміщення.

e) Zn(OH)2 ZnO + H2O - розкладу.

є) ZnCl2 + 2NaOH Zn(OH)2 + 2NaCl - реакція обміну.

Объяснение:както так)остальное незнаю..