до розчину масою 220 г з масовою часткою солі 20% додали розчин цієїж солі масою 280 г з масовою

часткою цієїж солі 12% обчисліь масову частку розчиненої речовини в добутому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёв Константин.
Из 1 раствора: масса вещества= 20*220/100=44гр
из 2 расвора: масса вещества=
280*12/100=33,6Гр
масса раствора: 220+280=500
масса вешества:44+33,6= 77,6
масс. доля вещества= 77,6/500= 0,1552 или 15,52%