Вуглеводень густина якого за н.у. = 2,5 г/л має масову частку вуглецю 0,8571. Виведіть молекулярну

формулу вуглеводню

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Рома.
Дано
D(CxHy)=2.5 g/L
W(C)=0.8571  = 85.71%
-------------------------
CxHy-?
W(H)=1 - 0.8571 =0.1429 = 14.29%
CxHy / 2.5 = 85.71/12 :  14.29 / 1
CxHy=18 : 36
C18H36

Ответ C18H36