P2O5+H2O повне йонне та скорочене. H3PO4+3NaOH повне йоннета та скорочене. 2Na3PO4+3CaCl2 повне

йонне та скорочене.

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Юлиана.

1) P2O5+H2O = H3PO4

P2O5+H2O = 3H (+) + PO4(-3)

2) H3PO4+3NaOH = 3H2O + Na3PO4

3H (+) + PO4(-3)  + 3Na(+) + 3OH(-) = 3H2O + 3Na (+) + PO4(-3)

3H (+)    + 3OH(-) = 3H2O

3) 2Na3PO4+3CaCl2 = 3NaCl + Ca3(PO4)2↓

6Na(+) + 2PO4(-3) + 3Ca(+2) + 6Cl(-) = 3Na(+) + 3Cl(-) + Ca3(PO4)2↓