Помогите пожалуйста!!! Зробіть необхідні обчислення і запишіть об'єм (л) карбон (4) оксид (за

н.у), який необхідно сполучити з калій гідроксиду, щоб добути сіль масою 69 г. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хабарова Полина.

Решение на фотографии:


Отвечает Харитоненко Павел.

Ответ:

m(K2CO3) = 69 g

-----------------------

V(CO2)-?

2KOH+CO2-->K2CO3+H2O

M(K2CO3) = 138 g/mol

n(K2CO3) = m/M = 69 / 138 = 0.5 mol

n(CO2) = n(K2CO3) = 0.5 mol

V(CO2) = n(CO2) * Vm = 0.5 * 22.4 = 11.2 L

ответ 11.2 л

Объяснение: