Складіть рівняння реакцій відповідно до схеми, назвіть речовини та вкажіть тип реакцій: Ca ->

CaO -> CaSo4 ->BaSO4​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбак Игорь.

Ответ:

2Ca+O2=2CaO реакция присоединения

CaO+H2So4=CaSo4+H2O реакция обмена

CaSo4+Ba=BaSO4+Ca - реакция замещение