МНОГО БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Визначіть масу натрій гідроксиду, яка знаходиться в 300 г

розчину з масовою часткою лугу 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Данила.

Знаходимо по одній лише формулою:

m (речовини) = m (розчину) × w / 100%


m (NaOH) = 300 × 20/100% = 300 × 0.2 = 60 г


У розчині міститься 60 грам лугу.