Яка масова частка солі у розчині,якщо у 200 грам розчину міститься 0,1 моль натрій сульфату


Ответы на вопрос

Отвечает Холодный Данил.
Дано:
m(розчину)=200 г
n(Na2SO4)=0.1 моль
Знайти:
w(Na2SO4)=?

Розв'язок:
M(Na2SO4)=142 г/моль
m(Na2SO4)=0.1x142=14.2(г)
w(Na2SO4)=14.2/200=0.071(7.1%)
Відповідь: масова частка натрій сульфату в розчині 7.1%.