Допоможіть будьласка дуже нада (прошу) За схемами перетворіть напишіть рівняння реакцій:

FeS-Fe2O3-FeCl3-Fe(OH)3-Fe(NO3)3

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Андрюха.
4FeS + 7O2 = 2Fe2O3 + 4SO2

Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaCl

Fe(OH)3 + 3HNO3 = Fe(NO3)3 + 3H2O