Крізь розчин купрум 2 сульфату пропущено сірководень об'ємом 2.8 л за нормальних умов. Внаслідок

цього утворився осад масою 11.4г Обчисліть масову частку виходу малорозчинного продукту реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Дробышева Лиля.
        CuSO4+H2S=CuS(осад)+H2SO4
              n(H2S)=2.8л/22.4л/моль=0.125моль
n(пр)(CuS)=11.4г/96г/моль=0,12моль
n(т)(CuS)=0,125*1=0,125моль
Wв=n(пр)/n(т)
Wв(CuS)= 0,12/0,125=0,96*100%=96%