Обчисліть масу суміші кальцій гідроксиду и кальцій карбонату,в якій кожної з речовин міститься по

0,5 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Алина.
M(CaOH)=0.5*74=37 г
m(CaCO3)=0.5*100=50 г
m(суміші)=37+50=87 г