Яка маса і кількість речовини барій гідроксиду утвориться при взаємодії 15,3 г барій оксиду з водою


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Лиза.

Ba+H20= Ba(OH)2+H2

1)нью(Ba)=m(Ba):M(Ba)=15,3:137=0,2 моль

2)m(Ba)=нью(Ba(OH)2)*M(Ba(OH)2)=0,2*154=30.8 гр

 

 

 

 

Отвечает Ахметзянов Рамазан.

BaO+H2O=Ba(OH)2

Mr(BaO)=153

Mr(Ba(OH)2)=171

m(Ba(OH)2)=15.3x171/153=17.1г

n(Ba(OH)2)=17.1/171=0.1 моль