Сульфатну кислоту масою 19,6 г повністю нейтралізували розчином калій гідроксиду. Обчисліть маси

продуктів реакцій

Ответы на вопрос

Отвечает Селивёрстова Дарья.
H2SO4+2KOH=K2SO4+2H2O
nH2SO4=19.6:98=0.2=n K2SO4. n H2O в 2 раза больше, т.е. 0.4 моль. m K2SO4=0.2*(39+39+32+64)=0.2*174=34.8 г.
масса воды=0.4*18=7.2 г.
Ответ:34.8 г; 7.2 г.