елемент розміщюється в 6 групі періодичної системи. У легкій сполуці з гідрогеном його масова

частка становить 94,12%.Назвіть елемент. Напишіть формулу його вищого оксиду і гідрату оксиду, вкажіть її характер ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

S

Пояснення:

Дано:

W (R) - 94.12%

Розв'язок:

W (H) - 100% - 94.12% = 5.88%

У елемента в шостій группі може бути валентність - 2, 4, 6. Попробуєм найнижчу.

H2R

2 (атомна маса гідрогена) = 5.88%

x (атомна маса елемента) = 94.12%

x = 2 * 94.12/5.88 =  32

елемент (R) = S

H2S, H6S - формула вищого оксиду.

H2SO4 - гідрат оксид.