Натрій гідроксид кількістю речовини 3 моль розчинили у воді масою 480г. Обчисліть масову частку(%)

лугу в одержаному розчині . Пожалуйста срочно помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Стадникова Дарья.

M(NaOH)=40г/моль

m(NaOH)=3*40=120г

m(розчину)=120+480=600г

w=120*100/600=20%