Яку кількість речовин складає 1,12 л (н.у) кисню?​


Ответы на вопрос

Отвечает Букреева Яна.

Объяснение:

Дано

V(O2)=1,12 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(O2)

n(O3)=V/Vm=1,12/22,4=0,05 моль