Обчисліть об’єм кисню, який витратиться на спалювання пропенуоб’ємом 11 м3.


Ответы на вопрос

Отвечает Елагин Клим.

   0,5                              x    t,кат                           

2C3H6(пропилен) + O2  =>  2C3H6O

     2                                 1                                  

 

n(C3H6)=V/Vm=11/22,4=0,5 moll

n(O2)=x=0,5*1/2=0,25 moll

V(O2)=n*Vm=0,25*22.4=5,6 dm3 - otvet

otvet: 5,6 dm3