Який максимальний об’єм водню (за нормальних умов) може взаємодіяти з етином, узятим кількістю

речовини 0,1 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Голубина Саша.

Спочатку рівняння:

C2H2 + 2H2 = C2H6


Пропорція: оскільки дано кількість речовини етину, то буде: 0,1 *2/1 = 0,2 моль. Кількість речовини Н2 = 0,2 моль. І якщо нормальні умови, то 0,2 моль помножити на 22,4

0,2*22,4 л/моль= 4,5 л.