Обчисліть кількість речовини (моль) кисню об‘ємом 560 л (н.у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Сачко Любовь.

Відповідь:

V(O2)=560л

n=V/Vm=560/22,4=25моль

Пояснення: