визначте молекулярну форму вуглеводню , якщо масова частку Карбону в ньому становить 90% а відносна

густина за гелієм дорівнює 30(C9H12)

Ответы на вопрос

Отвечает Фазлыева Регина.

1)M=30*4=120г/моль

m(C)=120*0.9=108г

N(C)=108/12=9

N(H)=120-108=12

формула- 

или


2) 

 

CxHy - ? 

W(C)=90

W(H)=10 

n=Mr*W/Ar

D(He)=Mr(CxHy)/Mr(He)=30

Mr(CxHy)=30*Mr(He)=30*4=120

M(Cx)=108

M(Hy)=12

Y=12

X=9