Як знайти перший член арифметичної прогресії якщо а3=-5 і а6=2,2?


Ответы на вопрос

Отвечает Вишня Даша.
A₃+3r=a₆
3r=2,2-(-5)
3
r=2,2+5=7,2  /:3
r=2,4
a₁+2r=a
a₁=-5-2*2,4
a₁=-5-4,8
a₁=-9,8