Хомячкам у зоопарку потрібно на добу 1/5 кг зерна;корнеплодів - удвічі більше;висів??к- на 33 г

менше,ніж корнеплодів.Скільки грамів вИсівок потрібно хомячкам на добу?Математика |

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.
1/5 х 2=2/5 кг=400 г
400-33=367 г