Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 5 1/3см,його довжина у 7 1/2 раза більша за ширину, а

висота становить 30% довжини. Обчисліть об"єм

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Андрей.

Ширина 5 1/3см
длина 5 1/3*7 1/2=16/3*15/2=40см
высота 40*0,3=12см
Объем 5 1/3*40*12=16/3*480=2560см³