За три днi посадили 1300 саджанцiв лiсу. Першоi дня посадили-48% усiх саджанцiв, другого -25%, а

третього-решту. Скiлье саджанцiв посадили третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Туров Алексей.
1300-48%=676 посадили в 1 день   1300-676=624    648-25%=468 посадили в 2 день     648+468=1116     1300-1116=184 посадили в 3 день