Ыдыстағы сүттің 1/2-і құмыраға құйылды, 1/3-і банкаға құйылды, 1/6-і кесеге құйылды. Ыдыста алғашқы

сүттің қандай бөлігі қалды? Әлде ысдыстағы барлық сүт құйылып алынды ма?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмич Яна.

1/2+1/3+1/6=ЕКОЕ(2,3,6)=6
3/6+2/6+1/6=6/6 6/6=1 калганы жок