Бір жұмысшы 12 бұйым, ал екіншісі осындай 18 бұйым жасады.Екінші жұмысшы біріншіден 30 минут артық

уақыт жұмсады. Əр жұмысшы бір бұйымды жасауға қанша уақыт жұмсады?

Ответы на вопрос

Отвечает Буряк Женя.

Xdfghjkljhdsf azsdfgsdf gsrt sxfdrce5ty dsexygdxrthf x^{2}  \sqrt{x}  \sqrt[n]{x}  \left \{ {{y=2} \atop {x=2}} \right.  \frac{x}{y}  \lim_{n \to \infty} a_n √∛


Отвечает Слипченко Лена.

1сагат екиншиси 1сагат 30 минут пртык