Периметр прямокутника дорівнює 6дм 8 см ,одна з його сторін на 1 дм 6 см менша від іншої.Знайдіть

площу цього прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцев Никита.

Периметр= 68 см, значит стороны:  68-(16 Х 2)=36.   36 / 4=9, Значит стороны прямоугольника: 9см и 25 (9+16)см. Следовательно S=9х25=225  :=)