На якому проміжку функція y=-x^2-2x+3 набуває додатніх значень??? Пж, дуже срочно!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Грицюк Вікуся.

y=-x^2-2x+3

D=b^2-4ac

D=2^2-4*(-1)*3=16

x1=\frac{2+4}{-2}=\frac{6}{-2}= -3

x2=\frac{2-4}{-2} = \frac{-2}{-2} = 1

Ответ: -3;1