Першого дня кравчиня пошила 2 однакові спідниці ,а другого- 3.Всього вона витратила 10 м

тканини.Скільки метрів тканини витратила кравчиння першого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Куксенок Кирилл.

1)2+3=5 суконь всього пошила

2)10:5=2 м на одну сукню

3)2*2=4 м тканини витратила першого дня

=============================================

Отвечает Рахматуллина Гулина.

1) 2 + 3 = 5 ( сп. ) - всього

2) 10 : 5 = 2 ( м )  - пішло на пошиття однієї спідниці

3) 2 * 2 = 4 ( м )

2 спосіб:

10 : ( 2 + 3 ) * 2 = 4 ( м )

Відповідь: 4 м тканини витратила кравчиня першого дня.