Как робить ділення???????? дам 10 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Илья.

Можно перевернуть дробь и умножать
Например:
6/7:2/5=6/7*5/2=6*5/(7*2)=30/14

Отвечает Головин Артём.

Беремо число 20. Ділемо його на 4 , тобто розділяємо його на 4 частини. якщо поділити то буде 5 .