Гриби під час висушування втрачають 88% своєї' маси. скільки потрібно зібрати свіжих грибів, щоб

приготувати 18 пакетиків сушених грибів по 120 г в кожному?

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Мария.
18*120=2160 г сушеных грибов
100-88=12% остается сушеных грибов
12% сушеных -2160г
100%свежих -х г        2160:12*100=18000г=18 кг свежих грибов
ответ надо собрать 18 кг свежих грибов