Пофарбували 36 парт,столів на 12 менше,ніж парт,а підвіконь на 20 менше ніж столів.Скільки разом

пофарбували парт,підвіконь і столів?

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Лиза.
Сіз орыс тілінде сөйлесе аласыз?
Отвечает Воронецкий Макс.
36-12=24 -столів
24-20=4 -підвіконь
36+24+4=64 -разом