За 14 кг печива заплатили 56 грн скільки треба заплатити за 6 кг цукерок якщо кілограм цукерок

дорожчий від кілограма печива на 3 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Папилина Ангелина.
1)56÷14=4грн стоит один кг печенья
2)4+3=7грн стоит один кг конфет
3)6×7=42грн