В цеху працює 90 роботніків.із них 65 чоловіків,а решта жінкі.на скількі чоловіків більше ніж

жінок?помогите пожалуста

Ответы на вопрос

Отвечает Громов Слава.
Вирішимо задачу арифметично по діях, а потім складемо вираз.

1) 90 - 65 = 25 (ос.) жінок  працює в цеху;
2) 65 - 25 = на 40 осіб чоловіків більше, ніж жінок.
Вираз:
65 - ( 90 - 65 ) = на 40 осіб чоловіків більше, ніж жінок.
Відповідь: на 40 осіб чоловіків більше, ніж жінок. 
Отвечает Рахметова Зарина.
Задачка простая
1) 90-65=25 женщин работает в цеху
2) 65-25=40
Ответ: мужчин на 40 больше чем женщин в цехе.