ПРОТЯГОМ 3 ГОД ПОЇЗД РУХАВСЯ ЗІ ШВИДКІСТЮ 57 КМ ЗА ГОД ЯКУ ВІДСТАНЬ ВІН ПОДОЛАВ


Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.
S=v*t=57*3=171км
відповідь:потяг подолав 171 км