Відстань між містами А і В дорівнює 232км. З місті В у бік протилежний до А вирушив велосипедист зі

швидкістю 14км / год.Одночасно з ним з иіст А у тому самому напрямі вирушив моцикліст,який наздогнав велосипедиста за 4 год після рочатку руху.Знайди швидкість мотоцикліста.

Ответы на вопрос

Отвечает Бериташвили Давид.
 Оскільки мотоцикліст їхав 4 год, то і велосипедист їхав 4 год. Отже, велосипедист проїхав 14*4=56 (км). Мотоцикліст, який виїхав з пункту А і наздогнав велосипедиста проїхав 232+56=278 (км). Отже швидкість велосипедиста дорівнює 278/4=69.5 (км/год).