На екскурсію до Львова зібралося 24 учні,що становить 4/5 усього класу.скільки учнів у класі?


Ответы на вопрос

Отвечает Sazonova Oksana.
24:4/5=30 всего
=============================
Отвечает Деветьяров Денис.
Это задача на нахождение числа по его дроби
24:4*5=6*5=30 (уч.)