Відстань між двома пристанями по річці дорівнює 30 км.Катер проходить цей шлях туди й назад за 2

год 15 хв. Визначте швидкість течії, якщо власна швидкість катера дорівнює 27 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Куренко Нина.

30/(27+x)+30/(27-x)=2.25
(30/(27+x)+30/(27-x))*(27+x)=2.25*(27+x)
-1620/(27-x)=2.25x+60.75
-1620/(27-x)*(27-x)=(2.25x+60.75)*(27-x)
1620=-2.25x^2+1640.25
2.25x^2-20.25=0
D=0^2-4*2.25*(-20.25)=182.25
x1=(√182.25+0)/(2*2.25)=3
x2=(-√182.25+0)/(2*2.25)=-3
Ответ: скорость течения 3 км в час