Одна сторона трикутника дорівнює 15см, інша - 33см, а третя - втричі більша за першу. знайди

периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Ертилесова Адина.
Третя сторона 15*3=45 см
тоді перемитр 45+15+33=93 см
Отвечает Чуева Яна.
P треуг. = а + b + c

1) 15 * 3 = 45 см - третья сторона
2) 15 + 33 + 45 = 93 см - периметр треугольника.