У класі 36 учнів . одна третья учнів займається в спортивних гуртках , а одна четверта решти

відвідує музичну школу Скільки учнів відвідує музичну школу? З ВИРАЗОМ напишить мені

Ответы на вопрос

Отвечает Пермякова Алина.
36*1/3=12 учеников в спорт кружках 36-12=24 учеников осталось 24*1/3=8чел занимается в муз школе