8. 340 кг руди одного сорту містять 61,2 кг заліза, а 260 кг руди іншого сорту – 59,8 кг заліза. В

якій руді, першого чи другого сорту, вищий відсотковий вміст заліза?

Ответы на вопрос

Отвечает Новосёлова Поля.
1
340кг-100%
61,2кг-х%
х=61,2*100/340=18%
2
260кг-100%
59,8кг-у%
у=59,8*100/260=23%
Выше во 2